בית > אודותינו

אודותינו

המשבר הפיננסי העולמי שהתרחש בשנת  2008 הביא למגמה כלל עולמית של עליה בהגברת הפיקוח על גופים פיננסיים שונים אשר לא פסחה גם על מדינת ישראל.  בשל מגמה זו ישנה עליה בחשיבות ההערכות של גופים עסקיים בנושא זה. וכתוצאה מכך אנשי המקצוע בתחום נדרשים למידע וידע איכותי ועדכני על מנת לעמוד במשימות אלה.

מטרת האתר Regulazia.co.il  הינה לשמש פלטפורמה לאנשי מקצוע בתחום הרגולציה, על ידי שיתוף מידע, ידע,  מתן כלים ומשאבים המסייעים במילוי תפקידם.

מאחורי המיזם עומד צוות מקצועי אשר עוסק שנים רבות בתחום הרגולציה הפיננסית, וככזה, מכיר ומתמודד באופן יום יומי עם האתגר הגדול העומד בפני אנשי המקצוע בתחום, המתמודדים עם דרישות רגולציה רבות ומשתנות, ויישומן המורכב בתהליכי העבודה בארגון. בשל כך, מטרתנו הנה מתן אמצעים וכלים המסייעים בהתמודדות עם האתגרים השוטפים עמם מתמודדים אנשי המקצוע.

הצוות כולל אנשי מקצוע המתמחים בכל שלבי היישום של תהליכי הרגולציה. החל מפרשנות החקיקה,  מיפוי התהליכים העסקיים המושפעים מרגולציה זו, בניית ו\או התאמת תהליכים ועיגונם בנהלי עבודה מתאימים. שינוי תרבות ארגונית והטמעת תהליכי העבודה על ידי הדרכת עובדי הארגון. אפיון והטמעה של מערכות טכנולוגיות התומכות בתהליכי העבודה, ביצוע בקרה וביקורת על תקינות התהליכים.

אנו מזמינים אנשי מקצוע וחברות בתחום רגולציה פיננסית לשתף פעולה ולהשתמש באתר כפלטפורמה לבניית הקשר עם קהילת אנשי המקצוע בתחום הרגולציה בישראל.